Samenvatting T&P de rading onderzoek ledentevredenheid 2022 nu online!

10 oktober 2022


Eerder dit jaar hebben we namens het bestuur en in samenwerking met de KNLTB aan alle volwassen leden en aan de ouders van onze jeugdleden een link gestuurd met een vragenlijst m.b.t. jullie tevredenheid over verschillende belangrijke aspecten zoals bijvoorbeeld de sfeer, de cultuur en de activiteiten op onze vereniging. De samenvatting hiervan staat nu online.

Nogmaals dank aan de vele invullers: 145 volwassen leden (ruim 30%) en 15 ouders (ruim 10%) van jeugdleden. Zeer veel waardevolle feedback. Daar gaan we zeker mee aan de slag, uiteraard houden we jullie daarvan op de hoogte. Doel hiermee is om onze vereniging te blijven verbeteren en ontwikkelen.

Ook veel dank aan Jet Wijne-vd Wiel en Catrien van Esch voor hun ICT ondersteuning!

Klik op de link voor de uitkomsten van het onderzoek: Uitkomsten ledentevredenheidsonderzoek 2022

Mocht je nog aanvullingen wensen of suggesties hebben stuur dan graag een bericht naar [email protected]

Hartelijke groet, Joost Hegge namens het bestuur

Nieuwscategorieën Uit de vereniging

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 582 4567

Tennis & Padel de Rading

't Jagerspaadje 22
1231 KJ Loosdrecht

KVK-nummer

40516869